صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هجدهمین جلسه ادواری دفاتر نمایندگی شهرستان های سازمان برگزار شد

   هجدهمین جلسه ادواری دفاتر نمایندگی شهرستان های سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با شرکت روسا و اعضای هیئت رئیسه جدید و قدیم روز یکشنبه ۱۲ آذر ماه جاری در تالار هتل پارس مشهد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، در این جلسه که رئیس و جمعی از اعضای هیات رئیسه و هیات مدیره سازمان نیز شرکت داشتند، مهندس حسین بشیر مشاور امور شهرستان های سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: طی نیمه اول امسال در ۲۲ نمایندگی انتخابات هیات رییسه با شرکت اعضای شهرستان‌ها برگزار شد. وی افزود به همت واحد امور شهرستان ها در استان: دفتر نمایندگی شهرستان زاوه اخیراً تأسیس گردید.

مشاور امور شهرستان های سازمان اظهار داشت: به زودی در هر شهرستانی یک نفر عامل خزانه دار انتخاب و امور مالی به صورت آنلاین از طریق سیستم بروز رسانی خواهد شد.

پس از آن رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ضمن تبریک هفته وحدت و خجسته میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) انتخاب رئیس و اعضای هیأت رئیسه نمایندگی شهرستان ها را تبریک گفت و برای آنان  موفقیت آرزو کرد. مهندس حسین کامران دیسفانی به اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان در شهرستان های خراسان رضوی اشاره کرد و گفت : بسیاری از شهرهای این استان در اجرای قوانین ساخت و ساز از مرکز استان پیشی گرفته و جلوتر هستند. پس از آن دکتر سید مجید مزینانی نائب رئیس اول سازمان هم گفت: کار اجرائی در ساخت و ساز ها بسیار سخت است و منابع آن محدود می باشد. وی اظهار امیدواری کرد که در آینده مسیر و شرایط دگرگون ‌شود و دورنمای خوبی برای ساخت و ساز ها ایجاد شود.  در این مراسم پس از استماع سخنان روسای دفاتر نمایندگی شهرستان ها و اعضای هیئت مدیره سازمان، مهندس رضا بشیر خزانه‌دار سازمان، گزارشی از وضعیت مالی شهرستان ها بیان داشت. وی گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ سازمان در روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه جاری در کمیسیون بودجه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 وی  افزود: کمیسیون بودجه سال ۱۳۹۷ ضمن بررسی عملکرد بودجه سال جاری بخش های مختلف تخصیص اعتباری را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. وی از روسای نمایندگی شهرستان های استان خواست، تا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص بودجه سال ۹۷ به کمیسیون بودجه ارائه دهند. مهندس بشیر اظهار داشت : در بودجه سال جاری یک میلیارد ریال برای خدمات ورزشی و ۶۰۰ میلیون  ریال برای برنامه های فرهنگی و برگزاری مراسم با محوریت دفاتر نمایندگی شهرستان های استان خراسان رضوی اختصاص یافته است . 

سپس دکتر آناهیتا زنده دلان عضو هیات مدیره سازمان گفت: با توجه به اینکه آموزش یکی از اهداف اصلی سازمان است از روسا و اعضای هیات رئیسه شهرستان ها خواست تا با محور قراردادن این موضوع، بازوی توانمند سازمان در این زمینه باشند. وی خواستار ارایه پیشنهادات و نظرات دفاتر نمایندگی در این زمینه شد تا با پیگیری هیات مدیره، کمیته آموزش و دست اندر کاران این حوزه آموزش و ترویج مقررات ملی ساختمان سرلوحه عمل قرار گیرد.

در ادامه جلسه با توجه به رای گیری انجام شده دکتر مهدی زاده عضو هیأت رئیسه دفتر نمایندگی کاشمر به عنوان نماینده دفاتر نمایندگی شهرستان ها برای حضور در جلسات هیات مدیره سازمان و هماهنگی رفع مشکلات شهرستان ها انتخاب شدند.

در پایان نیز احکام روسای جدید دفاتر نمایندگی شهرستان ها توسط مهندس کامران، نماینده اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، اعضای هیات مدیره و بازرسان اهدا گردید.

 


٠٧:٢٧ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠١    /    تعداد نمایش : ٧٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: