صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان برگزار شد

 جلسه معارفه مهندس محمدرضا مهردوست معاون جديد آموزش و پذيرش سازمان طي مراسمي با حضور رئيس، اعضاي هيئت رئيسه، معاون فني و كاركنان بخش هاي آموزش، پذيرش، پژوهش و اداري سازمان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي سازمان، در اين جلسه مهندس حسين كامران ديسفاني رئيس سازمان از خدمات ارزنده آقاي دكتر حميد كاظمي معاون پيشين آموزش و پذيرش سازمان تقدير كرد و گفت: خدمات دكتر كاظمي در برگزاري دوره هاي آموزشي، آموزش مجازي و همايش ها در جهت ارتقاي سطح دانش مهندسي قابل تقدير و ستايش است.

رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي با معرفي مهندس محمدرضا مهردوست در سمت معاون آموزش و پذيرش سازمان گفت: ايشان در طول 6 سال مديريت در مركز تحقيقات مسكن، راه و شهرسازي شمال شرق كشور سابقه درخشان و خدمات شايسته اي از خود نشان داده ند.

 مهندس كامران نياز امروز جامعه مهندسي را دستيابي به فناوري هاي نوين روز جهاني در صنعت ساختمان دانست و تأكيد كرد: معاونت آموزش و پذيرش با برگزاري همايش هاي علمي و تخصصي و دعوت از اساتيد به نام دوره هاي طراحي مدرن، معماري هاي جديد و حتي حرفه آموزي امكان استفاده از اين دوره ها را براي رشته هاي مختلف مهندسي فراهم كند.

 دكتر سيد مجيد مزيناني نايب رئيس اول سازمان حسن انتخاب مهندس مهردوست از سوي رئيس و اعضاي هيئت مديره سازمان را تبريك گفت و ضمن آرزوي موفقيت براي ايشان افزود: همه ما در سازمان از يك پيكريم و با داشتن معاونان، مديران و كاركنان مجرب و كاري مي توانيم با استفاده از تكنولوژي روز دنيا در زمينه هاي آموزشي و پژوهشي بستر مناسبي را در جهت ارتقاي سطح علمي مهندسين فراهم آوريم.

 مهندس بهروز پيراسته دبيرسازمان هم گفت: مهندس مهردوست از چهره هاي خدوم و اجرايي در بخش هاي آموزشي و پژوهشي مي باشد و همه ما شناخت خيلي خوبي از مديريت ايشان داريم.

 در اين جلسه مهندس مهردوست معاون جديد آموزش و پذيرش سازمان ضمن تشكر از آقاي مهندس كامران و اعضاي محترم هيئت مديره سازمان، گفت: اين شانس را دارم كه در اين فرصت به من داده شده است تا در خدمت جامعه فرهيخته مهندسين سازمان نظام مهندسي باشم و بتوانم در جهت ارتقاي دانش مهندسين خدمات ارزنده اي انجام دهم.

 

 


٠٨:٥٢ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١٧٢    /    تعداد نمایش : ٦٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: