صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه مدیران نمایندگی گاز شهرستان ها برگزار شد


در این جلسه که با محوریت آشنایی با سامانه جدید ارجاع گاز و بررسی مشکلات دفاتر نمایندگی گاز در شهرستان ها یازدهم اسفندماه در سالن جلسات هیات مدیره برگزار شد؛ مهندس حسن جامی الاحمدی خزانه‌دار سازمان و نماینده هیات مدیره در امور شهرستان ها ابتدا ضمن گرامیداشت یاد مرحوم دکتر فرشیدیان فر؛ در خصوص پیگیری و اقدامات مورد درخواست نمایندگی ها نظیر راه اندازی کارتابل مدیران دفاتر گاز، پرداخت معوقات دفاتر و نیز بازدیدهای اخیر از شهرستان ها توضیحاتی ارائه نمود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان مهندس حسن جامی الاحمدی اظهار داشت: طی چندین سال گذشته مدیران دفاتر نمایندگی گاز در شهرستان ها هیچگونه سامانه ارتباطی با سازمان نداشته و تمام امور مرتبط از طریق شرکت های طرف قرارداد سازمان انجام می گردید. از طرفی با وجود زحمات زیاد مدیران دفاتر حق الزحمه پرداختی به ایشان همواره بخشی از حق السهم نظارت بقیه اعضا بوده است. 

مهندس جامی اظهار داشت: در کنار این مسائل بخش عمده مسئولیت پاسخگویی به شهروندان و مشکلات ناشی از عدم هماهنگی بین سازمان و شرکت طرف قرارداد نیز بر عهده مدیران دفاتر نمایندگی گاز در شهرستان ها بوده است. 

وی عنوان کرد با طرح مسئله و پیگیری های انجام شده امروز شاهد دومین جلسه و دیدار مستقیم مدیران گاز با رئیس و برخی اعضای هیات مدیره هستیم و امیدواریم با راه اندازی نرم افزار ارجاع نظارت گاز بخش عمده مشکلات و مسئولیت مدیران گاز در شهرستان ها کاسته شود. 

وی ضمن درخواست طرح نظرات ارزشمند مدیران جهت بومی سازی سامانه با تاکید بر لزوم شفافیت و رعایت عدالت در ارجاع کار، خاطرنشان کردند سامانه جدید قطعا به این مهم کمک شایانی خواهد نمود.

وی در خصوص مبالغ اضافه دریافتی سازمان از حق الزحمه ناظرین گاز تعهد داد این مبالغ به حساب ناظرین برگشت داده شود.

در ادامه جلسه مهندس امیرهوشنگ انصاری رئیس سازمان، مهندس ایرانی عضو مکانیک هیات مدیره نیز، ضمن خوش آمدگویی به روسای دفاتر نمایندگی گاز در شهرستانها و پاسخگویی به سوالات و دغدغه های مدیران گاز بر حل مشکلات آنها براساس پیشنهادهای ارائه شده بخصوص پیگیری افزایش تعرفه تاکید کردند. 

در پایان جلسه نیز ضمن طرح مشکلات هریک از شهرستان ها توسط مدیران و تاکید بر لزوم بازدید هیات مدیره از شهرستان ها پیشنهاداتی جهت بهبود ارجاع کار و پیش بینی های مورد نیاز در سامانه جدید ارائه شد. 

همچنین به پیشنهاد مهندس جامی الاحمدی و رای مخفی مدیران دفاتر گاز شهرستان ها، آقایان مهندس محروقی (مدیر دفتر گاز نیشابور) مهندس علومی (مدیر دفتر گاز تربت حیدریه) و مهندس عطا‌زندی (مدیر دفتر گاز تربت‌جام) به عنوان نمایندگان شهرستان ها انتخاب و مقرر شد صورت جلسه ای توسط نمایندگان انتخابی از همه موارد ذکر شده به منظور طرح، بررسی و تصویب در جلسه هیات مدیره تنطیم و جهت پیگیری به نماینده هیات مدیره در امور شهرستان ها تحویل گردد.


١٣:٥٥ - سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٤٧    /    تعداد نمایش : ١٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: