صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر 96


با توجه به برخی از ابهامات مطرح شده توسط شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مهر ماه ۹۶ در خصوص اعلام نتایج نهایی و قطعی آزمون ها، بدینوسیله به آگاهی می رساند از آنجائیکه موضوع مراحل بررسی در خصوص بازبینی سئوال ها، توسط کمیته تخصصی مربوط در دست بررسی پیگیری می باشد.

فلذا پس از اتمام مهلت مورد نظر برای بازنگری، نتایج قطعی تا تاریخ ۹۶/۱۰/۲۰ بر روی کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد و کلیه شرکت کنندگان محترم می توانند پس از مهلت مقرر ضمن مراجعه به سايت سازمان نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند

 


نتایج اعلام شده صرفا جهت  اطلاع شما شرکت کنندگان محترم در آزمون 20و21 مهرماه  1396 اعلام گردیده است و فاقد ارزش قانوني و غيرقابل استناد مي باشد.لازم به ذکر است ارسال فهرست نمرات و قبولشدگان از طرف دفتر امور مقررات ملي ساختمان به سازمان ارسال مي گردد.

 فرایند درخواست صدور پروانه  در  سازمان نظام مهندسی استان به صورت الکترونیکی می باشد که می بایست از سامانه مهندسین که در نوار ابزار خدمات الکترونیکی پورتال قرار دارد اقدام فرمایید و از هر گونه تماس تلفنی  یا مراجعه به سازمان خودداری فرمایید.( راهنماي ورود به سامانه که از طريق سامانه مهندس در دسترس مي باشد مطالعه گردد)

زمان ارسال مدارک به صورت الکترونیکی بعد از تاریخ 10 بهمن ماه 1396 می باشد.مدارک ارسال شده زودتر از موعد مقرر تا آن تاریخ پاسخ داده نمی شود.


با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، نتايج اعلامي فاقد مشكل مي‌باشد لكن چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود درخواست بازنگری داشته باشند مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي در قالب فایل بازنگری پرینت و با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ ۹۶/10/10 از  طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد:

آدرس: تهران صندوق پستي، به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (سازمان سنجش). (بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، مهرماه 96 مي‌باشد). به لحاظ برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده به درخواست‌هايي كه بعد از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

نتایج آزمون طراحی معماری مهرماه 96 نیز متعاقبا از طریق وب سایت اعلام می گردد

اعلام نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر 96


راهنماي اعلام نتايج مهر 96


٠٠:٠٦ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٨٦٥


کاربر مهمان
1396/10/21 13:12
0
0
لطفا آزمون را سخت تر کنید یا پذیرش را کم کنید من خودم هنوز قبول نشدم ولی پذیرش زیاده اینطوری بی اعتبار میشه.مثل دانشگاه که اعتبار نداره.
کاربر مهمان
1396/10/11 13:53
0
0
با توجه به برخی از ابهامات مطرح شده توسط شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مهر ماه ۹۶ در خصوص اعلام نتایج نهایی و قطعی آزمون ها، بدینوسیله به آگاهی می رساند از آنجائیکه موضوع مراحل بررسی در خصوص بازبینی سئوال ها، توسط کمیته تخصصی مربوط در دست بررسی پیگیری می باشد. فلذا پس از اتمام مهلت مورد نظر برای بازنگری، نتایج قطعی تا تاریخ ۹۶/۱۰/۲۰ بر روی کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد و کلیه شرکت کنندگان محترم می توانند پس از مهلت مقرر ضمن مراجعه به سامانه آزمونهای نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.
کاربر مهمان
1396/10/11 12:48
1
1
الان من لب مرز مردود شدم و دیروز اعلام شد چند تا سوال تاسیسات مکانیکی اصلاح شده و نمره لحاظ میشه . من نامه اعتراض هم ارسال کردم . آیا نتایج دوباره اعلام میشه یا واسه دوره بعد ثبت نام کنم؟

شما نتايج رو مجدد بررسي فرماييد


کاربر مهمان
1396/10/11 7:46
0
0
تا الان 2 سوال تاسیسات مکانیکی ایراد داشته که باید اصلاح بشه و نمره اش لحاظ بشه! چجوری میگین دوباره نتایج اعلام نمیشه؟ خیلی ها با همین 2 تا سوال قبول میشن!
کاربر مهمان
1396/10/10 18:32
0
0
با سلام .من در دوره قبل نظارت معماری راقبول شدم و اقدامات لازم اعم از واریز فیش و نیز دارایی را انجام داده ام هنوز پروانه من صادر نشده است.بهتر است فعلا اقدام به دریافت پروانه نکنم تا هر دو صلاحیت در پروانه ام ذکر شود یا میتوان بعدا به صورت جداگانه اقدام کرد؟

شما مي توانيد به هر دو صورتي که اعلام نموديد اقدام فرماييد.خاطر نشان مي سازد در خصوص مورد اول مي بايست تا زمان ارسال اصل نتايج به سازمان صبر نماييد


کاربر مهمان
1396/10/10 15:39
0
0
کسی که49 شده راهی دارد 31 پاسخ ص و 6 پاسخ غلط و 23 تا هم سفید .راهنمایی بفرمایید

در صورتيکه به نمره خود اعتراض داريد طبق راهنما اقدام فرماييد


کاربر مهمان
1396/10/10 13:28
1
0
سلام. از چه زمانی میتونیم برای درخواست پروانه اقدام کنیم؟ نتایج آزمون کی برای سازمان استان ارسال میشه؟

زمان ارسال مدارک به صورت الکترونیکی بعد از تاریخ 10 بهمن ماه 1396 می باشد.مدارک ارسال شده زودتر از موعد مقرر تا آن تاریخ پاسخ داده نمی شود.


کاربر مهمان
1396/10/09 23:43
0
1
نتیجه آزمون با از سه روش قابل مشاهده نمی باشد.

مشکلي در اعلام نتيجه نمي باشد.دقت گردد در زمان ثبت نام چه اطلاعاتي وارد گرديده است


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: