صفحه اصلي > سایت > اخبار اسلایدر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان شرکتها و دفاتر طراحي مهندسي جهت دريافت کارتابل مکاتبات الکترونيکي

در راستای ارائه خدمات الکترونیکی به شرکتهای حقوقی و دفاتر مهندسی طراحی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در نظر دارد  نسبت به تحویل کارتابل الکترونیکی به شرکتهای حقوقی و دفاتر مهندسی طراحی اقدام نماید . لازم به ذکر است مدیر عامل شرکت و یا مسئول دفتر مهندسی طراحی لازم است شخصاً همراه با مهر و اصل پروانه اشتغال به کار دفتر یا شرکت در سازمان حضور به هم رسانند.

بر این اساس شرکتها ( شرکتهای سازنده  مسکن و ساختمان - شرکتهای طراح و ناظر حقوقی -  شرکتهای سازنده انبوه مسکن و ساختمان  - شرکتهای خدمات آزمایشگاهی  -  شرکتهای کنترل و بازرسی جوش  - دفاتر مهندسی طراحی ) می بایست از تاریخ 96/12/2 تا تاریخ 97/2/31 به واحد امور مشارکتها و تشکلهای سازمان مراجعه و جهت تکمیل فرم های مربوط به ایجاد  و تحویل کارتابل الکترونیکی اقدام فرمایند.

خاطر نشان میسازد پس از پایان مهلت ذکر شده ، ارسال نامه از طرف سازمان به صورت فیزیکی و غیر الکترونیکی انجام نخواهد پذیرفت و ارسال الکترونیکی به منزله ابلاغ قانونی محسوب گردیده و کلیه آثار نامه واقعی بر آن مترتب می گردد و در صورت عدم مراجعه  و عدم پاسخگویی به مکاتبات، سازمان در خصوص ارسال فیزیکی نامه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

مدارک مورد نياز در هنگام مراجعه به سازمان:

1- اصل پروانه اشتغال به کار

2-يک قطعه عکس

3- مهر شرکت يا دفتر مهندسي طراحي


٠٩:٠٤ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: