صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رسيدن به حداكثر كارايي سازمان و ارائه خدمات مطلوب به اعضا

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي مطرح كرد:

رسيدن به حداكثر كارايي سازمان و ارائه خدمات مطلوب به اعضا

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي با حضور در غرفه جامعه مهندسان ساختمان ايران در نمايشگاه بين المللي كتاب و رسانه مشهد گفت: با برنامه ريزي و مديريت منابع براي رسيدن به حداكثر كارايي و ارائه خدمات مطلوب به اعضا در تلاش هستيم.

به گزارش روابط عمومي سازمان و به نقل از پايگاه خبري جمسا؛ دكتر محمدرضا موسوي تقي آبادي دوران مالي سازمان را به زمان دريافت ۵ درصد و پس از آن اشاره كرد و افزود: قبل از دريافت ۵ درصد حساب سازمان ها به طريقي مديريت مي شد تا با سرمايه گذاري مناسب بتوان از ارزش ايجاد شده محافظت كرد تا حداكثر بازدهي و خدمات را بتوان به مهندسان و خانواده هاي ايشان به عمل آورد.

وي در ادامه افزود: در حال حاضر نيز با انقباض مالي صورت گرفته پس از حذف ۵ درصد، اعضاي هئيت مديره بايد همه تلاش خود را در جهت مديريت شرايط موجود با در نظر گرفتن حداكثر كارايي و ارائه خدمات به مهندسان گرامي انجام دهند.

دكتر موسوي به حفظ منابع و مديريت درآمد و هزينه اشاره كرد و بيان داشت: در حال حاضر نيز سازمان نظام مهندسي ساختمان به عنوان بزرگترين NGO يا سازمان مردم نهاد در كشور شناخته مي شود و بايد به نقش مهندسان در اين سازمان توجه ويژه داشت.

وي بررسي و تمركز بر روي روش هاي درآمدزايي و كاهش هزينه ها را بسيار مهم برشمرد و افزود: خدماتي كه طبق قانون بر عهده سازمان نظام مهندسي ساختمان و اعضاي محترم آن مي باشد نياز به برنامه ريزي دقيق و كارشناسي شده دارد كه در اين مسير گام هاي مثبتي نيز تا كنون برداشته شده است.

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي در بخش ديگري از سخنان خود به موضوع شفاف سازي اشاره كرد و اظهار داشت: رسانه ها اصلي ترين نقش را در امر مطالبه و اطلاع رساني در راستاي شفاف سازي ايفا مي كنند و اين شفاف سازي مي تواند از فساد در هر ارگان و سازماني جلوگيري كند.

وي در پايان با تشكر از رسانه جامع مهندسان ساختمان ايران ارتباط با رسانه ها را موضوعي مثبت و قابل تامل براي سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي توصيف كرد.

 

 


١٠:٥٩ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: