صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت از نامزدهای عضویت در هیات رئیسه گروه های تخصصی

 

بدین وسیله به اطلاع اعضا محترم سازمان مي‌رساند انتخابات هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي دوره هشتم به موجب مواد 77 تا 79 آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان (اصلاحیه 05/12/94) پس از اخذ مدارک ثبت نام و احراز شرایط در کارگروه سنجش کشوری، برگزار مي‌گردد.

زمان ثبت نام و تکمیل مدارک داوطلبين محترم  هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي از روز شنبه مورخ 17/9/97 به مدت 10 روز كاري می‌باشد. داوطلبين محترم مي‌توانند در ساعات اداري به دفتر هماهنگي گروه ‌ها و كميسيون‌هاي تخصصي واقع در مشهد - بلوار ارشاد - نبش پيام 12  مراجعه و ثبت نام نمايند.

لطفا جهت اطلاع از شرایط و مدارک موردنیاز ثبت نام، فایل پیوست را مطالعه نموده و در صورت نیاز به كسب اطلاعات بيشتر با شماره 37015311 (مدیریت هماهنگی گروه‌ها و کمیسیون‌های تخصصی) تماس حاصل فرمایید.

 


"آگهی دعوت از نامزدهای عضویت در گروه های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی "

 

   بدین وسیله به اطلاع اعضا محترم سازمان مي‌رساند انتخابات هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي دوره هشتم به موجب مواد 77 تا 79 آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان (اصلاحیه 05/12/94) پس از اخذ مدارک ثبت نام و احراز شرایط در کارگروه سنجش کشوری، برگزار مي‌گردد. از کلیه داوطلبين محترم هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي در رشته های اصلی معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری که واجد شرایط مندرج  در ماده 79 آئین نامه اصلاحی و ماده 11 قانون نظام مهندسی کنترل ساختمان، می باشند، دعوت می شود با در دست داشتن مدارک ذیل از تاريخ 17/9/97 الی 28/9/97 به مدت 10 روز كاري به دفتر هماهنگي گروه ‌ها و كميسيون‌هاي تخصصي واقع در مشهد - بلوار ارشاد - نبش پيام 12  مراجعه و ثبت نام نمايند.

شرایط داوطلبی در شیوه نامه انتخابات مذکور در سایت سازمان www.nezammohandesi.ir اعلام گردیده است.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبین محترم شرکت در انتخابات هیات رئیسه گروههای تخصصی دوره هشتم به شرح ذیل می باشد.

1- اصل و تصویر شناسنامة عكس‌دار

2- اصل و تصوير كارت ملي

3- ارائه 6 قطعه عكس 4×3 جديد

4-اصل و تصوير مصدقپروانه معتبر اشتغال به کار مهندسی پايه يك با سنوات دو سال

5- اصل و تصوير كارت یا گواهی معتبر عضويت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي

6- ارائه مدرک یا مدارک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری )

7-عدم سوء پیشینه کیفری

8-احراز عدم اعتیاد به مواد مخدر

 

  

بعد از تحویل مدارک فوق به هیات اجرایی، رسید اخذ مدارک،  تحویل متقاضی       می گردد. بدیهی است به درخواست های ناقص یا مواردی که پس از اتمام  مدت مذکور ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. لازم به ذکر است در گروه هایی که متقاضیان ثبت نام کمتر از 7 نفر باشند، انتخابات صورت نمی گیرد.

 

 

هیات اجرائی و نظارت انتخابات گروه های تخصصی
سازمان نظام مهندسی ساختمان

 

 

 

شيوه نامه شرايط داوطلبين در انتخابات  گروه تخصصي

فرم ثبت نام نظام نامه گروه هاي تخصصي شوراي مرکزي

نظام نامه انتخابات گروههای تخصصی

 
٠٩:١٤ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٧٧٨


کاربر مهمان
1397/09/11 12:20
0
0
با سلام. چرا فقط پایه یک برای کار گروه مد نظر میباشد؟ آیا این امکان وجود ندارد که مهندسین پایه دو در این کار گروه شرکت کنند؟ با سپاس

طبق شیوه نامه ابلاغی شورای مرکزی داشتن پایه 1 یکی از شروط داوطلبین انتخابات هیات رئیسه گروههای تخصصی می باشد.


پاسخ ها
کاربر مهمان
1397/09/12 9:17
متاسفانه شیوه های ابلاغی شورای مرکزی خالی از اشکال نیست. اعضای گروههای تخصصی بایدصرفا دارای پایه یک محاسبه ونظارت واجرا باشند چون در بسیاری از مسایل تخصصی باید اعلام نظر کنند که این مهم در قانون ودر ابلاغیه های شورای مرکزی لحاظ نشده است

نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: