صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسی مورخ بهمن 97

 

نتايج آزمون ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷

نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان معماری طراحی بهمن ماه 97


راهنماي اعلام نتايج بهمن ماه۹۷

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، بهمن ۱۳۹۷ بدینوسیله به اطلاع می رساند:

 

شركت‌كنندگاني كه حدنصاب قبولي در آزمونها را کسب ننموده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتيجه آزمون داشته باشند مي‌توانند درخواست خود را با توجه به فرم پیوست بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل ( شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس ) حداكثر تا تاريخ 98/03/11 از طريق پست سفارشي به آدرس پستی زير ارسال نمايند:

– آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها:

تهران، صندوق پستي به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش). (بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان بهمن ماه۹۷ مي‌باشد).

-آزمون رشته معماری طراحی:

آدرس: تهران صندوق پستي، به شماره ۵۷۳- ۱۹۹۳۵ دفتر مقررات ملّي و کنترل ساختمان

(بر روي پاكت ذكر شود مربوط به آزمون‌ رشته معماري- طراحي بهمن ماه ۹۷ مي‌باشد).

 

دانلود فرم درخواست بازنگری نتایج

 

نتایج اعلام شده صرفا جهت  اطلاع شما شرکت کنندگان محترم در آزمون 11و12 بهمن97 اعلام گردیده است و فاقد ارزش قانوني و غيرقابل استناد مي باشد.لازم به ذکر است ارسال فهرست نمرات و قبولشدگان از طرف دفتر امور مقررات ملي ساختمان به سازمان ارسال مي گردد.

 فرایند درخواست صدور پروانه  در  سازمان نظام مهندسی استان به صورت الکترونیکی می باشد که می بایست از سامانه مهندسین که در نوار ابزار خدمات الکترونیکی پورتال قرار دارد اقدام فرمایید و از هر گونه تماس تلفنی  یا مراجعه به سازمان خودداری فرمایید.( راهنماي ورود به سامانه که از طريق سامانه مهندس در دسترس مي باشد مطالعه گردد)

زمان ارسال مدارک به صورت الکترونیکی بعد از تاریخ 15 مردادماه ماه 1398 می باشد.مدارک ارسال شده زودتر از موعد مقرر تا آن تاریخ پاسخ داده نمی شود.

 


٠٧:٣٣ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٣٦


کاربر مهمان
1398/03/08 18:14
0
0
با سلام دفترچه کد b آزمون نظارت بهمن 97 در هیچ سایتی نیست و جهت اعتراض لازمه . ازکجا میشه این سوالات رو پیدا کرد ؟ ممنون

http://inbr.ir/?page_id=2


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: