صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه_آموزشي شماره يك

تقويم آموزشي دوره هاي آموزشي ارتقاء پايه بهار 1400 سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي

به اطلاع اعضاء محترم سازمان مي رساند؛ به لطف پروردگار و همكاري كليه عوامل اجرايي، تقويم آموزشي دوره هاي آموزشي ارتقاء پايه بهار 1400 سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي تنظيم و طبق جداول ارائه شده اعلام مي گردد. لذا متقاضيان مي توانند از بعدازظهر روز شنبه مورخ 07/01/1400 ضمن رعايت موضوعات ذيل نسبت به ثبت نام در اين دوره ها اقدام نمايند.

 1. نحوه ثبت نام از طريق سامانه ساجام كارتابل مهندس مي باشد.(راهنماي شماره ۱): آدرس سامانه ساجام سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي جهت ثبت نام دوره هاي آموزشي sajam.nezammohandesi.ir  
 2. تا زمان ابلاغ جديد از طرف دفتر مقررات ملي و كنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازي، مطابق آخرين دستورالعمل دفتر مذكور، كليه دوره هاي آموزشي بهار 1400 به صورت مجازي و همچنين آزمون هاي پايان دوره ها نيز به صورت الكترونيكي (مجازي) خواهد بود.
 3. حضور در ۷۵ درصد مدت زمان دوره آموزشي جهت شركت در آزمون الزامي است و در صورت عدم كسب حدنصاب تعيين شده از شركت در آزمون متقاضي جلوگيري به عمل آمده و شركت در دوره بعدي با اخذ هزينه مجدد ثبت نام دوره آموزشي خواهد بود.
 4. باعنايت به اينكه طبق برنامه زمان بندي، دوره هاي آموزشي ارتقاء پايه اجرا، كارورزي اجرا و HSE هر ماه برگزار مي گردد لذا لازم است مهندسان محترم رشته هاي عمران و معماري نسبت به ثبت نام در دوره هاي آموزشي خود در صلاحيت هاي مختلف (نظارت، طراحي و محاسبه و اجرا ) به منظور جلوگيري از هرگونه تداخل نهايت دقت را داشته باشند بديهي است در صورت تداخل در كلاسهاي ثبت نام شده و عدم حضور در كلاس به ميزان حدنصاب 75 درصد مشمول بند 3 اين دستورالعمل خواهند شد.
 5. برنامه زمان بندي برگزاري دوره هاي آموزشي رشته شهرسازي متعاقباً در اطلاعيه هاي آتي اعلام مي گردد.
 6. نحوه شركت در آزمون هاي پايان دوره آموزشي الكترونيكي به شرح راهنماي شماره ۲ خواهد بود.
 7. آدرس سامانه ساجام سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي جهت شركت در آزمون ها و مشاهده نتيجه  sajam.nezammohandesi.ir:2020  
 8. شركت در دوره هاي آموزشي از طريق سيستم رايانه، لپ تاپ و يا موبايل بوده و لازم است متقاضيان نسبت به نصب نرم افزار يا اپليكيشن adobt connect اقدام نمايند. در اين خصوص باعنايت به اينكه در زمان شركت در دوره آموزشي از طريق موبايل در صورت تماس تلفني ارتباط با كلاس قطع گرديده و عدم حضور متقاضي در دوره ثبت مي شود لذا پيشنهاد مي گردد تاحدامكان به منظور شركت در دوره از سيستم رايانه و يا لپ تاپ استفاده گردد.
 9. همچنين شركت در آزمون هاي مجازي الكترونيكي پايان دوره صرفاً از طريق سيستم رايانه و لپ تاپ مقدور است
 10. حد نصاب برگزاري هر يك از دوره هاي آموزشي ۳۰ نفر بوده و در صورت به حد نصاب نرسيدن دوره برگزار نخواهد شد و برگزاري آن به زمان آتي با اعلام مديريت آموزش سازمان موكول خواهد شد.
 11. در صورت به حد نصاب رسيدن دوره ۲۴ ساعت قبل از شروع دوره و به منظور لزوم هماهنگي با مجري برگزاري دوره آموزشي، ثبت نام آن دوره بسته خواهد شد، لذا متقاضيان نسبت به ثبت نام دوره هاي مورد تقاضا در اسرع وقت اقدام نمايند.
 12. در صورت درخواست انصراف از دوره و يا انتقال و تغيير دوره آموزشي متقاضيان صرفاً ۲۴ ساعت قبل از شروع دوره مهلت خواهند داشت مراتب را از طريق كارتابل شخصي خود در سامانه ساجام، بخش نامه هاي آموزشي در قالب هاي تعيين شده ثبت و ارسال نمايند. بديهي است پس از شروع دوره آموزشي امكان انصراف از دوره و استرداد وجه و يا تغيير دوره امكانپذير نخواهد بود.
 13. تاريخ برگزاري آزمون هاي دوره هاي آموزشي مطابق برنامه اعلامي در تقويم آموزشي خواهد بود و به هيچ عنوان تاريخ و ساعت مذكور تغيير نخواهد كرد. لذا لازم است متقاضيان برنامه ريزي لازم جهت شركت در آزمون را داشته باشند. (يادآور مي گردد شب قبل از هر آزمون اصلي، آزمون تست جهت آشنايي مهندسان در سامانه آزمون ها تعريف شده است كه توصيه مي گردد جهت آشنايي با فضاي آزمون و جلوگيري از مشكلات در زمان آزمون در آن شركت نمايند)
 14. راهنماي دستور العمل چگونگي و نحوه گردش كار استفاده از دوره هاي آموزشي سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي به عنوان ميهمان از ساير استان ها به شرح راهنماي شماره 3 ارائه مي گردد.
 15. دوره هاي آموزشي ارتقاء پايه مصوب وزارت راه و شهرسازي به تفكيك هفت رشته هاي ساختماني به شرح راهنماي شماره ۴ ارائه مي گردد
 16. پس از ثبت نام در هر دوره آموزشي مراتب اطلاع رساني درخصوص همان دوره آموزشي از طريق پيامك به اطلاع ثبت نام كنندگان خواهد رسيد.
 17. اعضا محترم سازمان مي توانند جهت اطلاعات بيشتر درخصوص نحوه شركت در دوره ها و ارتباط با مجريان آموزشي به شرح ذيل مراتب را از طريق شبكه هاي اجتماعي مرتبط با مجريان آموزش پيگيري فرمايند.

دانلود تقویم کامل آموزشی سازمان در فصل بهار

دانشگاه فردوسي مشهد

@erteqa_payeh_fum

دانشگاه آزاد اسلامي واحد مشهد

@onlineazad

دانشگاه صنعتي سجاد مشهد

@sajjad_olc

دانشگاه پيام نور مشهد

@PNU_nezam99


١٢:٢٨ - دوشنبه ٩ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: