صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام از مهندسین ناظر در طرح ارجاع کار نظارت

ثبت نام از مهندسین ناظر در طرح ارجاع کار نظارت


لطفا به دقت مطالعه گردد.

بدينوسيله به اطلاع كليه مهندسين ناظر عضو سازمان نظام مهندسي خراسان رضوي ميرساند در راستاي عمل به ماده 16 مبحث دوم مقررات ملي ساختمان و پيرو نظامنامه ابلاغي از طرف شوراي مركزي ونظربه پيگيريهاي عديده مهندسين، انتخاب مهندسين ناظر و ارجاع كار نظارت براي پروانه هاي صادره در حوزه مناطق شهرداري مشهد، توسط سازمان نظام مهندسي ساختمان صورت گرفته است . لذا از كليه مهندسين داراي پروانه اشتغال بكار معتبر که تا کنون در این طرح ثبت نام ننموده و تمایل به انجام نظارت دارند دعوت بعمل مي آيد تا نسبت به تكميل فرم ثبت نام طرح "ارجاع كار نظارت" سازمان اقدام بعمل آورند.

اعضای محترمی که مدیران دفاتر یا شرکتها می باشند علاوه بر تکمیل و ارسال فرم ارجاع کار نظارت جهت شخص خودشان می بایست نسبت به تکمیل فرم ثبت نام مدیران دفاتر و شرکتهای مهندسی نیز اقدام فرمایند . در ادامه، توضیحاتي جهت ورود به قسمت ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه ذکر میگردد.

 ناظرين محترم پس از تكميل فرم فراخوان و تاييد و چاپ آن ، نسخه مهر و امضا شده آن را به همراه معرفی نامه بانک شخصا به دفتر امور مالي ارجاع کار در سازمان (بلوار دستغيب - نبش خيابان پيام12) تحويل نمايند. ياد آوري مي‌گردد ارجاع كار نظارت صرفا به كساني انجام می شود كه در طرح فراخوان ثبت نام نموده باشند . همچنين نظر به امتيازاتي كه براي دفاتر و شركتهاي مهندسي در ارجاع كار منظور گرديده اعضاي اين تشكلها صرفا در صورتي كه مسئول دفتر و يا شركت در طرح ارجاع كار ثبت نام نموده باشد از اين امتيازات برخوردار خواهند شد.

جهت تکمیل فرم ثبت نام ارجاع کار نظارت ، نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض کد شهرداری می باشد (مهندسين تاسيسات مكانيكي و برقي در انتهاي كد خود بدون فاصله حرف T را در هر دو قسمت نام كاربري و كلمه عبور درج نمايند)(برای اعضایی که از 1/11/1391 به بعد کد شهرداری دریافت نموده اند کلمه عبور به صورت پیش فرض شماره شناسنامه می باشد)

جهت تکمیل فرم پیش ثبت نام فراخوان مدیران دفاتر و شرکتهای مهندسی نام کاربری   ( کد دفتر+off) و رمز عبور شماره شناسنامه مدیر مسئول می باشد (به عنوان مثال مدیر مسئولی دارای کد 111 با شماره شناسنامه 100 می باشد در این صورت نام کاربری 111off و رمز عبور 100 می باشد).

قبل از تکمیل فرم نسبت به افتتاح حساب در بانک مسکن شخصا اقدام فرمایید (افتتاح حساب در کلیه شعب بانک مسکن در سطح شهر مشهد امکانپذیر می باشد. اعضای محترم در مراجعه به بانک جهت افتتاح حساب مدارک زیر را به همراه داشته باشند.

·         تصویر کارت ملی و شناسنامه به همراه اصل آن

·         یک قطعه عکس(زمینه سفید)

·         تصویر کارت عضویت سازمان  یا پروانه اشتغال به کار مهندسی معتبر به همراه اصل آن

·         مهر

مدیران دفاتر و شرکتهای مهندسی علاوه بر افتتاح حساب به عنوان شخص حقیقی می بایست یک حساب به عنوان دفتر یا شرکت خود نیز افتتاح نمایند.

کلیه اعضای سازمان که دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشند می بایست نسبت به افتتاح حساب در بانک مسکن اقدام نمایند.

**توجه مهم : اعضای محترمی که از بانک مسکن شماره حساب دارند هم می بایست حتما به یکی از شعب بانک در سطح شهر مشهد مراجعه و نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه  و فرم وکالتنامه اقدام و رسید از بانک دریافت نمایند.

**( قبل از تکمیل نهایی فرم حتما می بایست به بانک جهت افتتاح حساب و تکمیل فرمهای مربوطه مراجعه فرمایید. )**

اعضای محترم پس از ورود نسبت به تکمیل فیلدهای مربوطه اقدام نمایند . تعدادی از فیلدهای مربوطه از قبل تکمیل  و فقط نمایش داده می شود  و غیر قابل تغییر می باشد.

 

در صورت هرگونه مغایرت در اطلاعات پروانه شامل صلاحیت,تاریخ انقضا و موارد دیگر می بایست جهت  تصحیح آن به امور مهندسین ناظر مستقر در خیام 35 مراجعه فرمایید همچنین در صورت هرگونه مغایرت در اطلاعات شخصی از قسمت خوداظهاری که در صفحه ورودی خود مشاهده می فرمایید نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام نمایید.

 قابل ذکر است در فرم مربوطه تکمیل کردن فیلدهای ستاره دار(*) اجباری بوده و تکمیل مابقی فیلدها اختیاری می باشد.

فرم تكميل شده ثبت نام را در يک نسخه چاپ نموده و پس از مهر و امضاء همراه با اصل پروانه اشتغال معتبر و کپی آن , رسید افتتاح حساب بانکی یا رسید تکمیل فرمهای مربوطه بانکی، شخصاً به واحد مالي ارجاع کار مستقر در داخل پيام 12- پلاک 20 مراجعه و تحويل نمايند  در صورتیکه در نسخ پرینت شده عکس شما نمایش داده نمی شود یک قطعه عکس برای تحویل به بخش مربوطه به همراه داشته باشید.

پس از تایید نهایی فرم، فرم مربوطه غیر قابل تغییر می باشد پس در ورود اطلاعات دقت لازم بعمل آورید . هر عضو تنها یکبار می تواند نسبت به ارسال فرم اقدام نماید.

تضمين صحت اطلاعات وارد شده بعهده شخص بوده و نيز مسئوليت هر گونه اشتباه در ورود اطلاعات بعهده ايشان ميباشد . اگر از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تأكيد مي‌شود كه تمامي مراحل ورود اطلاعات را شخصاً انجام دهيد و يا بر انجام امور مربوط، در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيد.

با توجه به ورود اطلاعات ثبت‌نامي توسط متصديان كافي‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتي در تقاضانامه درج مي گردد،كه مسئوليت هرگونه خطا در اين مورد متوجه شخص است و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به هيچ وجه امكان اصلاح اشتباهات مذكور را نداشته و هيچگونه عذري پذيرفته نخواهد شد.

تذكرات مهم:

•        با عنايت به ضوابط ابلاغي، ارجاع كار نظارت فقط به مهندسيني كه در فراخوان ثبت نام نموده اند انجام  خواهد گرفت.

 •        از تاريخ شروع طرح ، اخذ وجه نظارت از مالكين منحصراً توسط سازمان انجام شده و مالكين مي بايست براي مراجعه به سازمان راهنمايي شوند.

•        مسئولين دفاتر و شركتها علاوه بر ثبت نام بصورت حقيقي ، مي بايست بعنوان مسئول تشكل خود نيز فرم مخصوص را پر نموده و ارائه كنند.

در صورت بروز هرگونه اشکال در ورود به سیستم در نام کاربری و رمز عبور با شماره تلفن گویای 1513 داخلی 2 داخلی 2 داخلی 3تماس حاصل فرمایید

    


پرسش و پاسخ در خصوص طرح ارجاع کار نظارت

تکمیل فرم پیش ثبت نام ارجاع کار نظارت

 


١٣:٥٧ - دوشنبه ٣ اسفند ١٣٩٤    /    عدد : ٣٦    /    تعداد نمایش : ١٥٩٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: