صفحه اصلي > سایت > اخبار اسلایدر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراقب کلاهبرداران تلفني باشيم

هشدار در خصوص نحوه دریافت و پرداخت های مالی سازمان :

به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند

کلیه مراودات مالی سازمان با اعضا، به صورت مکتوب و یا از طریق سایت رسمی سازمان به آدرس Nezammohandesi.ir  صورت می پذیرد، لذا در صورت لزوم می‌توانید فقط با شماره تلفن های رسمی سازمان اقدام به استعلام موارد مالی خود نمایید .

مهندسین گرامی توجه داشته باشند که امور مالی سازمان، جهت هرگونه نقل و انتقال مالی به هیچ وجه از تماس‌های تلفنی استفاده نمی نماید؛ هوشیاری و توجه شما به این موضوع موجب پیشگیری از سوء استفاده‌های احتمالی خواهد شد .

لازم بذکر است طبق اعلام مدیریت مالی سازمان، امور مالی سازمان، هیچ گونه اطلاعی از موجودی حساب و تراکنش مهندسین ندارد و اطلاعات همکاران امور مالی، فقط در خصوص واریزی‌های سازمان به حساب مهندسین آنهم با درخواست خود ایشان می‌باشد.

در صورت مشاهده موارد مشكوك مساله را به مديريت حراست سازمان به شماره 37687071 اطلاع رسانى فرمایید.

 

كلاه برداران تلفنى با منتسب كردن خود به سازمان به دنبال سوء استفاده و اخاذى از افراد هستند و متاسفانه در چند روز گذشته شاهد سواستفاده از تعدادى مهندسين ناظر بوده ايم.

بدين وسيله به استحضار تمامى اعضاء محترم سازمان مى رساند كه تماس هاى سازمان صرفاً از طريق پيش شماره 37015 بوده و به هيچ وجه پاسخگويى ادارى به شماره همراه و يا ساير شماره هاى ثابت صورت نگيرد و در صورت مشاهده موارد مشكوك مساله را به مديريت حراست سازمان به شماره 37687071 اطلاع رسانى نمايند.٠٩:٣٣ - پنج شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: