صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

دیدار رییس سازمان با مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان رضوی

 

 

 

 

حسین بشیر رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با امیردایی صراف مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این دیدار با حضور رییس و نائب رئیس دوم و جمعی از مدیران سازمان، مدیرکل فنی و حرفه ای و معاونان آموزش و اداری مالی ایشان و به میزبانی اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

حسین بشیر با اعلام آمادگی سازمان نظام مهندسی جهت همکاری با فنی و حرفه ای استان برای گسترش آموزش های مهارت محور با موضوعیت ساختمان، بهره مندی مهندسان عضو سازمان از مزایای دوره های مزبور را خواستار شد.

در این دیدار امیر دایی صراف مدیرکل فنی و حرفه ای هم ضمن برشمردن اولویت های سازمان فنی و حرفه ای گفت با توجه به پایان زمان تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه که در سال ۱۴۰۰ در سطح کشوری منعقد شده است خواستار عقد تفاهم نامه مجدد با در نطر گرفتن جزییات اجرایی آن در سطح استان هستیم.

در پایان جلسه مقرر شد با توجه به تفاهم نامه کشوری دو سازمان، جهت اجرایی شدن آن در سطح استان و تعریف دوره های مورد نیاز مهندسان جهت برگزاری در مراکز فنی و حرفه ای اقدام لازم انجام گیرد.١٤:١٤ - يکشنبه ١٢ آذر ١٤٠٢    /    عدد : ٣٩١٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: